ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

شارژ کارتریج در سعادت آباد

در این مطلب توضیحات کاملی در مورد انتخاب پرینتر و راهنمای انتخاب برای جور کارتریج مخصصوص پرینتر خود توضیح داده ایم همراه ما باشید .

  هر پرینتر لیزری دارای یک تونر کارتریج می باشد که در چاپ کردن تصاویر و اسناد قابل استفاده است. از آن جا که شما می توانید با دنبال کردن مرحله های شارژ دوباره , به سادگی تونر پرینتر لیزر را خودتان شارژ نمایید, خرید یک تونر کارتریج تازه لازم نیست. شما می توانید کارتریج های تونر مشابه یا کارتریج های پرینترهای لیزری دیگر را با پیروی از این مراحل شارژ پرینتر , دوباره شارژ نمایید.

زمان خرید کارتریج به چه نکته هایی باید توجه دشاته باشیم:

 در موقع خرید پرینتر پیش از هر چیزی به جوهر مصرفی آن حتما  دقت داشته باشید. در واقع گزینش یک جوهر مناسب به مراتب از انتخاب دستگاه پرینتر بالاتر است .

1 –  نکته اول به شکل کلی جوهر مشکی رنگ کارتریج به صرفه تر از تشابه رنگی آن می باشد. پیش از هر اقدامی برای خرید موارد مصرفی آن را بررسی نمایید. به دلیل اینکه احتمال دارد پرینتر شما سیاه و سفید باشد در این صورت مقدار قابل توجهی از هزینه خرید را صرفه جویی خواهید کرد.

2 – در صورتی که شما از آن دسته افرادی می باشید که اهمیت به حفاظت از محیط زیست می دهید کارتریج جوهر های قابل بازیافت به شما پیشنهاد خواهد کرد که هم حافظ محیط زیست می باشد و هم تهیه آن ها آسان تر است .

 

3 – یکی دیگر از نکته های اصلی در هنگام خرید جوهر برای کارتریج خود این است که از هماهنگی آن با پرینتر اطمینان حاصل کنید، به دلیل اینکه کارتریج های جوهرها بر حسب مدل پرینتر و کارخانه سازنده طراحی می گردد و روی جلد آن ها قابل رویت می باشد. پس در موقع خرید مدل و مارک کارخانه سازنده پرینتر خود را با مشخصات درج شده بر جلد کارتریج مطابقت دهید.

فروش کارتریج در سعادت آباد

فروش و توزیع مواد مصرفی پرینتر، فروش جوهر پرینتر،  قطعات دستگاه کپی و پرینتر، فروش کارتریج، فروش تونر، بارکد اسکنر، لیبل، چیپ یا چیپست پرینتر و توسط تیم رایان پشتیبان انجام می شود.

  • فروش کارتریج HP اورجینال و Highcopy
  • فروش کارتریج Samsung
  • فروش کارتریج Canon
  • و….

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه پندار فایل طراحی و کامپیوتر مقالات آموزش فن بيان جزئیات زلزله امروز - زمین لرزه تور برتر ، تور لحظه آخری ترونیکال babyboy بهترین آفرهای آژانس های مسافرتی تهران هنرهای شخصی